counter for blogspot

Walmart Deals

by Nicole on January 13, 2011

walmart_logo_expo

I’ll now be posting Walmart deals courtesy of Heather over at Passion for Savings.  I’ll be sharing the current deals with you but you should check out her blog for the complete list of great deals to be had at Walmart.

Hormel Compleats, On Sale for $1.98
$0.75/1 Hormel Compleats printable coupon
Final Cost: $1.23

Jell-O Pudding Cups, On Sale for $2.50
$1/2Jell-O Refrigerated Gelatin, Pudding or Mousse printable coupon
$1/1 Jell-O Pudding, Gelatin or Mousse, exp. 2-9 (SS 1/9/11 #2)
$0.60/2 Jell-O Pudding, Gelatin or Mousse Snack, exp. 2-9 (SS 1/9/11)
Final Cost:  as low as $1.50

Yoplait Individual Cups, On Sale for $0.50
$0.40/6 Yoplait Yogurt Cups printable coupon
$1/8 Yoplait Cups, Original Smoothie or Light Smoothie printable coupon
$0.50/8 Yoplait Yogurt Cups, exp. 2-26-11 (GM 01/02/11) $0.40/6 |
Yoplait Yogurt Cups, exp. 2-26-11 (GM 01/02/11)
Final Cost:  as low as $0.37 each when you buy 8

Reach Floss, On Sale for $0.97
$1/1 Reach Floss printable coupon
$1/1 Reach Product printable coupon
$3/3 Select Listerine or Reach Items, exp. 12-31-11 (SS 01/09/11 #2)
$1.50/2 Select Listerine or Reach Items, exp. 12-31 (SS 1/9/11 #2)
$1/1 Reach Floss, Flosser or Toothbrush, exp. 4-30-11 (RP 10/10/10)
Final Cost:  as low as FREE

Spic and Span Antibacterial Cleaner, On Sale for $0.97
$1/2 Spic and Span Product printable coupon
Final Cost: $0.47 each when you buy 2

Pedigree Good Bites, On Sale for $3.28
$2/1 Pedigree Good Bites Snack printable coupon
$2/1 Pedigree Good Bites Snack printable coupon
$2/1 Pedigree Good Bites Snack printable coupon
$1/1 Pedigree Good Bites printable coupon
Final Cost:  as low as $1.28

Powered by Subscribers Magnet

Check out HOT Amazon deals on your favorite items!

This post may contain affiliate links. Please refer to my disclaimer/disclosure/privacy policy for details.

{ 1 comment… read it below or add one }

1 Sabrina January 13, 2011 at 8:17 pm

Also dora, sponge bob, and princess noodle soup (campbells) is on sale for a $1. Usually it is a $1.27 a can here.

Leave a Comment

Previous post:

Next post:

ss_blog_claim=961cecac235106d217f0414d8c8364e5